WEDSTRIJD
12.07.19 | Kwartfinale | Seone Mendez | Viktoriia Dema | 7-63, 6-1 | W15 Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Seone Mendez | Viktoriia Dema | |
1e Service % | 43/63 (68%) | 46/70 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/43 (60%) | 20/46 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/70 (57%) | 25/63 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/133 (59%) | 55/133 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Seone Mendez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Viktoriia Dema | |
0-0 | ||
Seone Mendez | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Seone Mendez | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seone Mendez | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-5 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40[BP] | ||
Seone Mendez | 5-6 | |
0-0 | ||
6-6 | Viktoriia Dema | |
0-0, 1-1, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seone Mendez | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Seone Mendez | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Seone Mendez | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Seone Mendez vs. Viktoriia Dema - onderlinge wedstrijden
12.07.19 | Kwartfinale | Seone Mendez | Viktoriia Dema | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
05.07.19 | Kwartfinale | Seone Mendez | Viktoriia Dema | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
Seone Mendez form & Viktoriia Dema form
Seone Mendez - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Viktoriia Dema - laatste wedstrijden
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |