WEDSTRIJD
24.07.10 | 1e ronde van de kwal. | Sesil Karatantcheva | Ekaterina Dzehalevich | 0-6, 6-1, 6-3 | Istanbul | Hard |
STATISTIEKEN
Sesil Karatantcheva | Ekaterina Dzehalevich | |
1e Service % | 46/68 (68%) | 29/68 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/46 (57%) | 14/29 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/22 (41%) | 18/39 (46%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/68 (53%) | 33/68 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/136 (52%) | 65/136 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sesil Karatantcheva vs. Ekaterina Dzehalevich - onderlinge wedstrijden
24.07.10 | 1e ronde van de kwal. | Sesil Karatantcheva | Ekaterina Dzehalevich | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Istanbul | Hard |
Sesil Karatantcheva form & Ekaterina Dzehalevich form
Sesil Karatantcheva - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Zoe Hives | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
18.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Nicole Gibbs | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Charlottesville - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Caty McNally | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.19 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.04.19 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Pelham - Clay | ||||
13.04.19 Halve finale | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Mari Osaka | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Michaela Honcova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
31.03.19 Kwalif. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Darija Jurak Schreiber | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde | vs. Caty McNally | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Rancho - Hard | ||||
22.02.19 2e ronde | vs. Ann Li | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.19 1e ronde | vs. Hua-Chen Lee | 6-4, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Surprise - Hard | ||||
17.02.19 Finale | vs. Cori Gauff | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.19 Halve finale | vs. Allie Kiick | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.19 Kwartfinale | vs. Daniela Seguel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.19 2e ronde | vs. Giuliana Olmos | 6-2, 2-6, 14-12 | wedstrijd detail |
Ekaterina Dzehalevich - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
15.09.14 Kwalif. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 2e ronde | vs. Kotomi Takahata | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 1e ronde | vs. Nungnadda Wannasuk | 4-1, Nungnadda Wannasuk - scratch | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
16.06.14 Kwalif. | vs. Elizaveta Ianchuk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Anita Safronenka | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
09.06.14 Kwalif. | vs. Julia Izotova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.14 1e ronde | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Smachilo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - Carpet | ||||
24.12.12 1e ronde | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.12.12 Kwartfinale | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.12.12 2e ronde | vs. Mia Eklund | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki - Carpet | ||||
14.11.12 1e ronde | vs. Dinah Pfizenmaier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.12 1e ronde van de kwal. | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.12 Kwalif. | vs. Polina Vinogradova | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
05.11.12 2e ronde | vs. Lisa Whybourn | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.12 Kwartfinale | vs. Lyudmyla Kichenok | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.12 1e ronde | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 6-711, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
29.10.12 2e ronde van de kwal. | vs. Mervana Jugic-Salkic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Piquerez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
24.09.12 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.12 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Larcher De Brito | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Baku - Hard | ||||
22.07.12 Kwalif. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Bengson | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
07.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Garcia-Vidagany | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Denain - Clay | ||||
02.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.07.12 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.12 Kwalif. | vs. Angelina Gabueva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
21.05.12 Kwalif. | vs. Lisa Whybourn | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |