WEDSTRIJD
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Sevil Yuldasheva | Anna Iakovleva | 6-2, 7-5 | W15 Shymkent | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
02.12.97, 26 Jaar
12313 $
02.12.97, 26 Jaar
12313 $
Sevil Yuldasheva vs. Anna Iakovleva - onderlinge wedstrijden
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Sevil Yuldasheva | Anna Iakovleva | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
25.09.18 | 1e ronde | Anna Iakovleva | Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | Shymkent | Clay |
Sevil Yuldasheva form & Anna Iakovleva form
Sevil Yuldasheva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anna Iakovleva - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
11.12.18 1e ronde | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
05.12.18 1e ronde | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.18 1e ronde | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
26.09.18 2e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - scratch | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.18 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
02.08.18 2e ronde | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.18 1e ronde | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.07.18 Kwalif. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
26.07.18 2e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.18 1e ronde | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.07.18 Kwalif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Almaty - Hard | ||||
10.07.18 1e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 Kwalif. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |