WEDSTRIJD
21.06.19 | Kwartfinale | Shahar Biran | Lina Glushko | 6-0, 6-1 | W15 Netanya | Hard |
STATISTIEKEN
Shahar Biran | Lina Glushko | |
1e Service % | 39/51 (76%) | 13/39 (33%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/39 (64%) | 7/13 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 8/26 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/39 (62%) | 18/51 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Shahar Biran | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shahar Biran | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shahar Biran | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shahar Biran | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shahar Biran | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shahar Biran | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shahar Biran vs. Lina Glushko - onderlinge wedstrijden
18.08.20 | 1e ronde | Lina Glushko | Shahar Biran | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
21.06.19 | Kwartfinale | Shahar Biran | Lina Glushko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Netanya | Hard |
20.06.17 | 1e ronde | Lina Glushko | Shahar Biran | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Herzlia | Hard |
Shahar Biran form & Lina Glushko form
Shahar Biran - laatste wedstrijden
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Micah Pierce | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.22 Kwalif. | vs. Anaelle Leclercq | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Mika Buchnik | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Shira Chiche | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Agam Gamliel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.08.20 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Koral Koldobski | 6-3, Koral Koldobski - scratch | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 Kwalif. | vs. Emma Davis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tai Martin | Tai Martin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luiza Fullana | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lawrence - Hard | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
22.06.19 Halve finale | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.19 Kwartfinale | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.19 2e ronde | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Claudia Coppola | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail |
Lina Glushko - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | - Lina Glushko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |