INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Franziska Sziedat vs. Shalimar Talbi - onderlinge wedstrijden
30.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Shalimar Talbi | Franziska Sziedat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Obidos | Carpet |
Franziska Sziedat form & Shalimar Talbi form
Franziska Sziedat - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Diana Braga | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Shalimar Talbi - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Katherine Sebov | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Nicoleta Dascalu | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
30.10.21 Halve finale | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
26.07.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-2, - Shalimar Talbi - scratch | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.21 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
29.04.21 3e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.04.21 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Dubai - Hard | ||||
01.04.21 Kwartfinale | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.03.21 2e ronde | vs. Bianca Turati | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.03.21 1e ronde | vs. Ankita Raina | 1-6, 4-1, Ankita Raina - scratch | wedstrijd detail | |
29.03.21 Kwalif. | vs. Melis Yasar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail |