WEDSTRIJD
04.03.20 | 1e ronde | Shavit Kimchi | Martyna Kubka | 1-6, 6-4, 7-66 | W25 Potchefstroom | Hard |
STATISTIEKEN
Shavit Kimchi | Martyna Kubka | |
1e Service % | 39/90 (43%) | 52/93 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/39 (62%) | 38/52 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/51 (47%) | 16/41 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/93 (42%) | 42/90 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/183 (48%) | 96/183 (52%) |
Dubbele fouten | 8 | 15 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Shavit Kimchi | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
0-4 | Martyna Kubka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shavit Kimchi | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Martyna Kubka | |
0-0, 40-0[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
Shavit Kimchi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
0-1 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-2 | Martyna Kubka | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shavit Kimchi | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-4 | Martyna Kubka | |
0-0 | ||
Shavit Kimchi | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-4 | Martyna Kubka | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Shavit Kimchi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Martyna Kubka | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
6-4 |
3 | ||
Shavit Kimchi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Martyna Kubka | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40 | ||
Shavit Kimchi | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shavit Kimchi | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-3 | Martyna Kubka | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Shavit Kimchi | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shavit Kimchi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-6 | Martyna Kubka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Shavit Kimchi | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-5, 2-6, 6-6, 6-7 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shavit Kimchi vs. Martyna Kubka - onderlinge wedstrijden
04.03.20 | 1e ronde | Shavit Kimchi | Martyna Kubka | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | W25 Potchefstroom | Hard |
01.10.19 | 1e ronde | Martyna Kubka | Shavit Kimchi | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Shavit Kimchi form & Martyna Kubka form
Shavit Kimchi - laatste wedstrijden
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.07.22 2e ronde | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Martyna Kubka - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
14.04.24 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 7-66, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail |