WEDSTRIJD
15.05.18 | 1e ronde | Shavit Kimchi | Sean Lodzki | 6-2, 2-1, - scratch | Tiberias | Hard |
STATISTIEKEN
Shavit Kimchi | Sean Lodzki | |
1e Service % | 29/46 (63%) | 21/36 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/29 (66%) | 13/21 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/36 (53%) | 19/46 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 46/82 (56%) | 36/82 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Shavit Kimchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sean Lodzki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Shavit Kimchi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Sean Lodzki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Shavit Kimchi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sean Lodzki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Shavit Kimchi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Sean Lodzki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Shavit Kimchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Shavit Kimchi | 0-1 | |
1-1 | Sean Lodzki | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-1 | Sean Lodzki | |
0-0 | ||
- scratch |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
30.12.98, 25 Jaar
30.12.98, 25 Jaar
Shavit Kimchi vs. Sean Lodzki - onderlinge wedstrijden
15.05.18 | 1e ronde | Shavit Kimchi | Sean Lodzki | 6-2, 2-1, Sean Lodzki - scratch | wedstrijd detail | Tiberias | Hard |
Shavit Kimchi form & Sean Lodzki form
Shavit Kimchi - laatste wedstrijden
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.07.22 2e ronde | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sean Lodzki - laatste wedstrijden
Ashkelon - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Amandine Cazeaux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Nekhorosheva | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kiryat Shmona - Hard | ||||
19.06.18 1e ronde | vs. Klaudia Wira | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
03.06.18 Kwalif. | vs. Adelina Baravi | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiberias - Hard | ||||
15.05.18 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 1-2, - Sean Lodzki - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.18 Kwalif. | vs. Inbar Cohen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sajur - Hard | ||||
07.05.18 1e ronde | vs. Kelly Williford | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
01.05.18 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.18 Kwalif. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
20.03.18 Kwalif. | vs. Natalia Orlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Adva Dabah | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
13.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ilana Tetruashvili | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sozopol - Hard | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Przybylska | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
27.06.17 1e ronde | vs. Marta Paigina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.17 Kwalif. | vs. Riva Hondiashvili | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Belovukovic | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
19.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | - Sean Lodzki - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
01.05.17 Kwalif. | vs. Alexa Ryngler | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
05.12.16 Kwalif. | vs. Maya Tahan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Misgav | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
29.11.16 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
06.10.16 2e ronde | vs. Noya Ohana | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.10.16 1e ronde | vs. Shiraz Bronstein | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |