WEDSTRIJD
31.08.20 | 1e ronde | Shelby Rogers | Irina Khromacheva | 6-2, 6-2 | New York | Hard |
STATISTIEKEN
Shelby Rogers | Irina Khromacheva | |
1e Service % | 28/41 (68%) | 33/45 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/28 (86%) | 15/33 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/13 (77%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/45 (53%) | 7/41 (17%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 6 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Shelby Rogers | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shelby Rogers | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shelby Rogers | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shelby Rogers | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Shelby Rogers | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shelby Rogers | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Shelby Rogers | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shelby Rogers | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-2 | Irina Khromacheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shelby Rogers vs. Irina Khromacheva - onderlinge wedstrijden
31.08.20 | 1e ronde | Shelby Rogers | Irina Khromacheva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | New York | Hard |
Shelby Rogers form & Irina Khromacheva form
Shelby Rogers - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 0-2, - Shelby Rogers - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Petra Martic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
29.04.23 3e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
06.04.23 3e ronde | vs. Belinda Bencic | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Caty McNally | 6-74, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
24.03.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.23 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Belinda Bencic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 2e ronde | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 6-3, 4-1, Anett Kontaveit - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 Kwalif. | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Kostyuk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Irina Khromacheva - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
13.08.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
26.01.23 Kwartfinale | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |