WEDSTRIJD
16.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Shelby Talcott | Natalie Barbir | 3-6, 6-1, 6-0 | Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
17.02.90, 34 Jaar
17.02.90, 34 Jaar
Shelby Talcott vs. Natalie Barbir - onderlinge wedstrijden
16.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Shelby Talcott | Natalie Barbir | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Cairns | Hard |
Shelby Talcott form & Natalie Barbir form
Shelby Talcott - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.19 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Sasha Hill | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
15.01.19 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-2, 1-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
Cucuta - Clay | ||||
08.11.18 Kwartfinale | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-3, - Shelby Talcott - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.18 2e ronde | vs. Daniela Carrillo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Astra Sharma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.18 Kwalif. | vs. Bojana Marinkov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Soumeya Anane | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth James | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
29.08.18 2e ronde | vs. Ziyue Sun | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Kittika Aeb Iem | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Tecla - Hard | ||||
09.08.18 2e ronde | vs. Maria Rivera Corado | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fort Worth - Hard | ||||
01.08.18 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Gatineau - Hard | ||||
15.07.18 Kwalif. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Brienne Minor | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Winnipeg - Hard | ||||
08.07.18 Kwalif. | vs. Emily Fanning | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Natalie Barbir - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 Kwalif. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |