WEDSTRIJD
09.03.20 | Kwalif. | Shelly Bereznyak | Alica Rusova | 6-3, 6-3 | W25 Potchefstroom | Hard |
STATISTIEKEN
Shelly Bereznyak | Alica Rusova | |
1e Service % | 38/56 (68%) | 34/65 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/38 (68%) | 21/34 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 13/31 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/65 (48%) | 19/56 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alica Rusova | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Shelly Bereznyak | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alica Rusova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Shelly Bereznyak | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Alica Rusova | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Shelly Bereznyak | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Alica Rusova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Shelly Bereznyak | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Alica Rusova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Shelly Bereznyak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Alica Rusova | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Shelly Bereznyak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alica Rusova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Shelly Bereznyak | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-3 | Alica Rusova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shelly Bereznyak | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-3 | Alica Rusova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Shelly Bereznyak | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shelly Bereznyak vs. Alica Rusova - onderlinge wedstrijden
09.03.20 | Kwalif. | Shelly Bereznyak | Alica Rusova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Potchefstroom | Hard |
Shelly Bereznyak form & Alica Rusova form
Shelly Bereznyak - laatste wedstrijden
W15 Champaign - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.21 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.03.21 Kwalif. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.20 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
11.08.20 1e ronde | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Alica Rusova - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.22 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |