WEDSTRIJD
14.07.19 | 2e ronde van de kwal. | Shilin Xu | Cristina Dinu | 6-3, 6-3 | Bucharest | Clay |
STATISTIEKEN
Shilin Xu | Cristina Dinu | |
1e Service % | 40/59 (68%) | 36/64 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/40 (75%) | 17/36 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 12/28 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/64 (55%) | 21/59 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/123 (59%) | 50/123 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shilin Xu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shilin Xu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shilin Xu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shilin Xu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Cristina Dinu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Shilin Xu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Cristina Dinu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Shilin Xu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Shilin Xu | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shilin Xu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
4-3 | Cristina Dinu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shilin Xu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shilin Xu vs. Cristina Dinu - onderlinge wedstrijden
14.07.19 | 2e ronde van de kwal. | Shilin Xu | Cristina Dinu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Bucharest | Clay |
Shilin Xu form & Cristina Dinu form
Shilin Xu - laatste wedstrijden
W25 Columbus - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
16.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
11.06.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
11.03.20 2e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Hard | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Nicholasville - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
06.02.20 1e ronde | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
24.01.20 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 1e ronde | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Cristina Dinu - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - scratch | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail |