WEDSTRIJD
03.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Shilin Xu | Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | W100 Midland | I. hard |
STATISTIEKEN
Shilin Xu | Emily Webley-Smith | |
1e Service % | 17/30 (57%) | 20/40 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/17 (88%) | 5/20 (25%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/13 (77%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/40 (68%) | 5/30 (17%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/70 (74%) | 18/70 (26%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Shilin Xu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Shilin Xu | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Emily Webley-Smith | |
Shilin Xu | 5-0 | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Shilin Xu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Shilin Xu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0 | ||
Shilin Xu | 4-1 | |
5-1 | Emily Webley-Smith | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shilin Xu vs. Emily Webley-Smith - onderlinge wedstrijden
03.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Shilin Xu | Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W100 Midland | I. hard |
07.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Emily Webley-Smith | Shilin Xu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Nanchang | Hard |
Shilin Xu form & Emily Webley-Smith form
Shilin Xu - laatste wedstrijden
W25 Columbus - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
16.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
11.06.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
11.03.20 2e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Hard | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Nicholasville - I. hard | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - scratch | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
06.02.20 1e ronde | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
24.01.20 1e ronde | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.20 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Emily Webley-Smith - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |