WEDSTRIJD
06.03.19 | 1e ronde | Shilin Xu | Nastja Kolar | 6-1, 6-2 | W25+H Irapuato | Hard |
STATISTIEKEN
Shilin Xu | Nastja Kolar | |
1e Service % | 27/47 (57%) | 25/58 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 17/25 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 9/33 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/58 (55%) | 17/47 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dubbele fouten | 7 | 9 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Shilin Xu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shilin Xu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shilin Xu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shilin Xu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shilin Xu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shilin Xu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Shilin Xu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Shilin Xu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shilin Xu vs. Nastja Kolar - onderlinge wedstrijden
06.03.19 | 1e ronde | Shilin Xu | Nastja Kolar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25+H Irapuato | Hard |
Shilin Xu form & Nastja Kolar form
Shilin Xu - laatste wedstrijden
W25 Columbus - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
16.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
11.06.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
11.03.20 2e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Hard | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Nicholasville - I. hard | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - scratch | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 1e ronde | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
24.01.20 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 1e ronde | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Nastja Kolar - laatste wedstrijden
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Sumak | - Nastja Kolar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | - Nastja Kolar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
04.09.22 Halve finale | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
17.10.21 Finale | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.21 Halve finale | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
19.09.21 Finale | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.21 Halve finale | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail |