WEDSTRIJD
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Shuo Feng | Berfu Cengiz | 2-6, 6-4, 10-4 | W60 Shenzhen | Hard |
STATISTIEKEN
Shuo Feng | Berfu Cengiz | |
1e Service % | 40/66 (61%) | 39/72 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/40 (55%) | 16/39 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/26 (38%) | 15/33 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/15 (33%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/72 (57%) | 34/66 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/138 (53%) | 65/138 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Shuo Feng | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shuo Feng | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shuo Feng | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Shuo Feng | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Shuo Feng | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Shuo Feng | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Shuo Feng | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Shuo Feng | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Shuo Feng | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Shuo Feng | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 7-3, 7-4, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shuo Feng vs. Berfu Cengiz - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Shuo Feng | Berfu Cengiz | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | W60 Shenzhen | Hard |
Shuo Feng form & Berfu Cengiz form
Shuo Feng - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Torrieri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tyra Lithiby | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jin Zhang | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Xinyu Jiang | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Fang An Lin | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Yufei Ren | 7-5, 5-7, 0-3, - Shuo Feng - scratch | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yu Shan | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Huang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xue Cao | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Meiling Wang | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Yujiao Che | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Berfu Cengiz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.23 3e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail |