WEDSTRIJD
28.06.19 | Kwartfinale | Shuo Feng | Ziyue Sun | 6-1, 6-2 | W25 Naiman | Hard |
STATISTIEKEN
Shuo Feng | Ziyue Sun | |
1e Service % | 28/41 (68%) | 16/52 (31%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/28 (68%) | 9/16 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 10/36 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/52 (63%) | 13/41 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Shuo Feng | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Shuo Feng | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-1 | Ziyue Sun | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Shuo Feng | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ziyue Sun | |
0-0 | ||
Shuo Feng | 2-0 | |
3-0 | Ziyue Sun | |
Shuo Feng | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ziyue Sun | |
0-0 | ||
Shuo Feng | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shuo Feng vs. Ziyue Sun - onderlinge wedstrijden
28.06.19 | Kwartfinale | Shuo Feng | Ziyue Sun | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Naiman | Hard |
04.06.19 | Kwalif. | Shuo Feng | Ziyue Sun | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Shenzhen | Hard |
06.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Ziyue Sun | Shuo Feng | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Luan | Hard |
06.06.18 | 1e ronde | Shuo Feng | Ziyue Sun | 6-2, 6-71, 7-5 | wedstrijd detail | Changsha | Hard |
23.10.17 | 2e ronde van de kwal. | Shuo Feng | Ziyue Sun | 6-75, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Liuzhou | Hard |
Shuo Feng form & Ziyue Sun form
Shuo Feng - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Torrieri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tyra Lithiby | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jin Zhang | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Xinyu Jiang | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Fang An Lin | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Yufei Ren | 7-5, 5-7, 0-3, - Shuo Feng - scratch | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yu Shan | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Huang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xue Cao | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Meiling Wang | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Yujiao Che | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Ziyue Sun - laatste wedstrijden
Australian Open - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Kai-Chen Chang | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Chang Liu | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Siqi Cao | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Yuxuan Zhang | 4-1, Yuxuan Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xiyu Wang | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
08.09.19 Kwalif. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cako | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Yixuan Li | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
17.07.19 2e ronde | vs. Yexin Ma | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 1-0, Fangzhou Liu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 0-3, - Ziyue Sun - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 3-0, Jia Qi Ren - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 3-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.07.19 Kwalif. | vs. Jia Qi Kang | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |