WEDSTRIJD
21.02.19 | 2e ronde | Shuyue Ma | Isabella Shinikova | 6-4, 2-6, 6-4 | W25 Altenkirchen | Carpet |
STATISTIEKEN
Shuyue Ma | Isabella Shinikova | |
1e Service % | 54/88 (61%) | 58/101 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/54 (72%) | 37/58 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/34 (47%) | 22/43 (51%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/101 (42%) | 33/88 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/189 (51%) | 92/189 (49%) |
Dubbele fouten | 7 | 10 |
Aces | 2 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Shuyue Ma | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shuyue Ma | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Shuyue Ma | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Shuyue Ma | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Shuyue Ma | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Shuyue Ma | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shuyue Ma | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Shuyue Ma | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Shuyue Ma | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shuyue Ma vs. Isabella Shinikova - onderlinge wedstrijden
21.02.19 | 2e ronde | Shuyue Ma | Isabella Shinikova | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Altenkirchen | Carpet |
Shuyue Ma form & Isabella Shinikova form
Shuyue Ma - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |