WEDSTRIJD
10.04.19 | 1e ronde | Shuyue Ma | Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-2 | W25 Hong | Hard |
STATISTIEKEN
Shuyue Ma | Man Ying Maggie Ng | |
1e Service % | 25/40 (63%) | 29/44 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/25 (84%) | 15/29 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/15 (80%) | 6/15 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/44 (52%) | 7/40 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Man Ying Maggie Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Man Ying Maggie Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shuyue Ma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Man Ying Maggie Ng | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Man Ying Maggie Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Man Ying Maggie Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Man Ying Maggie Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shuyue Ma | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Man Ying Maggie Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shuyue Ma | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Man Ying Maggie Ng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shuyue Ma vs. Man Ying Maggie Ng - onderlinge wedstrijden
10.04.19 | 1e ronde | Shuyue Ma | Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Hong | Hard |
Shuyue Ma form & Man Ying Maggie Ng form
Shuyue Ma - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Man Ying Maggie Ng - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yifan Sun | 3-0, Yifan Sun - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shanelle Iaconi | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenghua Xiao | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolann Delaunay | 6-0, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Subasic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Feier Hu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Jiaying He | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiumeng Liu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nanaha Ozawa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Minori Ishida | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Yafan Wang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Singapore - Hard | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Yufei Ren | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Madison Frahn | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Xiaoyan Xue | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 2-6, - Man Ying Maggie Ng - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |