WEDSTRIJD
24.02.19 | Finale | Shuyue Ma | Maryna Zanevska | 6-4, 5-7, 7-5 | W25 Altenkirchen | Carpet |
STATISTIEKEN
Shuyue Ma | Maryna Zanevska | |
1e Service % | 59/107 (55%) | 56/98 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/59 (68%) | 37/56 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/48 (44%) | 18/42 (43%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/98 (44%) | 46/107 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/205 (51%) | 101/205 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 8 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Shuyue Ma | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Maryna Zanevska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Shuyue Ma | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Maryna Zanevska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shuyue Ma | 1-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-3 | Maryna Zanevska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shuyue Ma | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shuyue Ma | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Maryna Zanevska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Shuyue Ma | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shuyue Ma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shuyue Ma | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Maryna Zanevska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Maryna Zanevska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Shuyue Ma | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Maryna Zanevska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shuyue Ma vs. Maryna Zanevska - onderlinge wedstrijden
24.02.19 | Finale | Shuyue Ma | Maryna Zanevska | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Altenkirchen | Carpet |
Shuyue Ma form & Maryna Zanevska form
Shuyue Ma - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Maryna Zanevska - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Barbora Strycova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
25.06.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Barbora Strycova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Katie Volynets | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 0-0, - Maryna Zanevska - scratch | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
04.02.23 Halve finale | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Shuai Zhang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.23 Kwalif. | vs. Kristina Kucova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.22 | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
23.10.22 Finale | vs. Viktorija Golubic | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.22 Halve finale | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Caty McNally | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail |