WEDSTRIJD
17.07.19 | 1e ronde | Shuyue Ma | Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | W25 Qujing | I. hard |
STATISTIEKEN
Shuyue Ma | Meng Yi Chen | |
1e Service % | 30/53 (57%) | 24/62 (39%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/30 (70%) | 17/24 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/23 (57%) | 12/38 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/62 (53%) | 19/53 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 17 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Meng Yi Chen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40 | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
3-1 | Meng Yi Chen | |
0-0 | ||
Shuyue Ma | 3-2 | |
5-2 | Meng Yi Chen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shuyue Ma | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Meng Yi Chen | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-1 | Meng Yi Chen | |
0-0 | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
2-1 | Meng Yi Chen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shuyue Ma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Meng Yi Chen | |
0-0, 0-15 | ||
Shuyue Ma | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Meng Yi Chen | |
0-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
19.01.03, 21 Jaar
19.01.03, 21 Jaar
Shuyue Ma vs. Meng Yi Chen - onderlinge wedstrijden
17.07.19 | 1e ronde | Shuyue Ma | Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Qujing | I. hard |
Shuyue Ma form & Meng Yi Chen form
Shuyue Ma - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Meng Yi Chen - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Talia Neilson Gatenby | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Selya Rakki | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Brandy Walker | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Georgina Hays | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Shiyu Ye | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Yidi Yang | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Na Dong | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Zijun Jiang | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiling Wang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tina Li | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordan Fenton | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Helena Stevic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.06.23 Halve finale | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Marie Villet | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |