WEDSTRIJD
01.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Silvia Ambrosio | Carla Del Barrio | 6-1, 6-2 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
06.01.01, 23 Jaar
06.01.01, 23 Jaar
Silvia Ambrosio vs. Carla Del Barrio - onderlinge wedstrijden
01.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Silvia Ambrosio | Carla Del Barrio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Silvia Ambrosio form & Carla Del Barrio form
Silvia Ambrosio - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Carla Del Barrio - laatste wedstrijden
W15 Madrid - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Estela Perez-Somarriba | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Figueira Da - Hard | ||||
14.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kumi So | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
01.04.18 Kwalif. | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Salima Fendri | 6-2, 4-1, Salima Fendri - scratch | wedstrijd detail | |
Amarante - Hard | ||||
03.07.17 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
15.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivone Alvaro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |