WEDSTRIJD
21.01.20 | 1e ronde | Silvia Njiric | Georgia Andreea Craciun | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Silvia Njiric | Georgia Andreea Craciun | |
1e Service % | 34/59 (58%) | 33/59 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/34 (59%) | 13/33 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/25 (40%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/59 (61%) | 29/59 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-A | ||
Silvia Njiric | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0 | ||
Silvia Njiric | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Silvia Njiric | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-2 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0 | ||
Silvia Njiric | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Silvia Njiric | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-0 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Silvia Njiric | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Silvia Njiric | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-2 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0 | ||
Silvia Njiric | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Georgia Andreea Craciun | |
0-0 | ||
Silvia Njiric | 5-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Silvia Njiric vs. Georgia Andreea Craciun - onderlinge wedstrijden
21.01.20 | 1e ronde | Silvia Njiric | Georgia Andreea Craciun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Silvia Njiric form & Georgia Andreea Craciun form
Silvia Njiric - laatste wedstrijden
Georgia Andreea Craciun - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |