WEDSTRIJD
20.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Simona Ogescu | Giuliana Bestetti | 6-2, 4-6, 10-6 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
01.10.97, 26 Jaar
11748 $
01.10.97, 26 Jaar
11748 $
Simona Ogescu vs. Giuliana Bestetti - onderlinge wedstrijden
20.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Simona Ogescu | Giuliana Bestetti | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Simona Ogescu form & Giuliana Bestetti form
Simona Ogescu - laatste wedstrijden
Giuliana Bestetti - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail |