WEDSTRIJD
28.04.19 | Finale | Simona Waltert | Melanie Klaffner | 7-66, 7-5 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Simona Waltert | Melanie Klaffner | |
1e Service % | 64/87 (74%) | 50/81 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/64 (53%) | 26/50 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 14/31 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/81 (51%) | 41/87 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/168 (52%) | 81/168 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Simona Waltert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simona Waltert | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simona Waltert | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Simona Waltert | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Simona Waltert | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Simona Waltert | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Simona Waltert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Simona Waltert | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Simona Waltert | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Simona Waltert | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Simona Waltert | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Simona Waltert | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Simona Waltert vs. Melanie Klaffner - onderlinge wedstrijden
28.04.19 | Finale | Simona Waltert | Melanie Klaffner | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Simona Waltert form & Melanie Klaffner form
Simona Waltert - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Melanie Klaffner - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |