WEDSTRIJD
27.07.19 | Halve finale | Simona Waltert | Oana Georgeta Simion | 6-4, 6-0 | W25 Horb | Clay |
STATISTIEKEN
Simona Waltert | Oana Georgeta Simion | |
1e Service % | 26/44 (59%) | 38/60 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/26 (85%) | 21/38 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 6/22 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/60 (55%) | 13/44 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Simona Waltert | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-3 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Oana Georgeta Simion | |
0-0 | ||
Simona Waltert | 4-3 | |
5-3 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Simona Waltert | 5-4 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0 | ||
Simona Waltert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0 | ||
Simona Waltert | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Simona Waltert vs. Oana Georgeta Simion - onderlinge wedstrijden
27.07.19 | Halve finale | Simona Waltert | Oana Georgeta Simion | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Horb | Clay |
Simona Waltert form & Oana Georgeta Simion form
Simona Waltert - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Olga Danilovic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail |
Oana Georgeta Simion - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |