Russia
25.10.01, 22 Jaar
25.10.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Elizabet Anna Mintusova vs. Sina Herrmann - onderlinge wedstrijden
02.04.18 | Kwalif. | Sina Herrmann | Elizabet Anna Mintusova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Elizabet Anna Mintusova form & Sina Herrmann form
Elizabet Anna Mintusova - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
02.04.18 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Cakirer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail |
Sina Herrmann - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |