WEDSTRIJD
24.04.19 | 1e ronde | Sina Herrmann | Veronika Pepelyaeva | 6-2, 0-6, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Sina Herrmann | Veronika Pepelyaeva | |
1e Service % | 36/73 (49%) | 54/87 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/36 (61%) | 30/54 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/37 (46%) | 13/33 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/87 (51%) | 34/73 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/160 (52%) | 77/160 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sina Herrmann | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sina Herrmann | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sina Herrmann | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sina Herrmann | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sina Herrmann | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sina Herrmann | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-5 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
0-6 |
3 | ||
Sina Herrmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sina Herrmann | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
03.08.01, 22 Jaar
03.08.01, 22 Jaar
Sina Herrmann vs. Veronika Pepelyaeva - onderlinge wedstrijden
24.04.19 | 1e ronde | Sina Herrmann | Veronika Pepelyaeva | 6-2, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Sina Herrmann form & Veronika Pepelyaeva form
Sina Herrmann - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Veronika Pepelyaeva - laatste wedstrijden
W25 Moscow - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.12.19 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.12.19 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - scratch | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |