INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sinja Kraus vs. Katarina Kuzmova - onderlinge wedstrijden
01.09.20 | 1e ronde | Sinja Kraus | Katarina Kuzmova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Otocec | Clay |
Sinja Kraus form & Katarina Kuzmova form
Sinja Kraus - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail |
Katarina Kuzmova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Frayman | 1-4, - Katarina Kuzmova - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Greta Medeghini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Mirjana Jovanovic | 5-1, Mirjana Jovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Sandra Samir | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Flavie Brugnone | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Vlada Mincheva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Ksenia Laskutova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Verena Meliss | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Anna Sedysheva | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Noemie Dadoun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |