WEDSTRIJD
02.07.19 | Kwalif. | Sinja Kraus | Vivien Juhaszova | 6-3, 3-6, 10-4 | W25 Stuttgart | Clay |
STATISTIEKEN
Sinja Kraus | Vivien Juhaszova | |
1e Service % | 36/67 (54%) | 36/69 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/31 (45%) | 13/33 (39%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/69 (52%) | 30/67 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/136 (54%) | 63/136 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
0-1 | Vivien Juhaszova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Vivien Juhaszova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sinja Kraus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-2 | Vivien Juhaszova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 3-3 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-3 | Vivien Juhaszova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sinja Kraus | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vivien Juhaszova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Sinja Kraus | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Vivien Juhaszova | |
0-0 | ||
Sinja Kraus | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Vivien Juhaszova | |
0-0 | ||
Sinja Kraus | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Sinja Kraus | 2-5 | |
0-0 | ||
3-5 | Vivien Juhaszova | |
3-6 |
3 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 2-0, 3-0, 5-1, 6-1, 8-2, 8-3, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sinja Kraus vs. Vivien Juhaszova - onderlinge wedstrijden
02.07.19 | Kwalif. | Sinja Kraus | Vivien Juhaszova | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | W25 Stuttgart | Clay |
Sinja Kraus form & Vivien Juhaszova form
Sinja Kraus - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail |
Vivien Juhaszova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
10.07.20 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Armitano | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-4, - Vivien Juhaszova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Podgorica - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 5-7, - Vivien Juhaszova - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Alina Silich | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Shuo Feng | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 0-3, - Vivien Juhaszova - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
02.08.19 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-1, - Vivien Juhaszova - scratch | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-5, 13-11 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |