WEDSTRIJD
06.08.19 | 1e ronde | Sofia Dmitrieva | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | W15 Nairobi | Hard |
STATISTIEKEN
Sofia Dmitrieva | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
1e Service % | 25/41 (61%) | 23/46 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/25 (72%) | 12/23 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/16 (81%) | 8/23 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/46 (57%) | 10/41 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sofia Dmitrieva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-15 | ||
Sofia Dmitrieva | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-15 | ||
Sofia Dmitrieva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Sofia Dmitrieva | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0 | ||
Sofia Dmitrieva | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofia Dmitrieva | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Russia
11.08.94, 29 Jaar
27814 $
11.08.94, 29 Jaar
27814 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sofia Dmitrieva vs. Sravya Shivani Chilakalapudi - onderlinge wedstrijden
06.08.19 | 1e ronde | Sofia Dmitrieva | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Nairobi | Hard |
Sofia Dmitrieva form & Sravya Shivani Chilakalapudi form
Sofia Dmitrieva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 Kwalif. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
18.07.19 1e ronde | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Sravya Shivani Chilakalapudi - laatste wedstrijden
W50 Indore - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 7-64, 3-4, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Pooja Ingale | 6-0, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhitha Maruri | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 0-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Sonal Patil | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riana Tan | 0-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Riana Tan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nadezda Khalturina | 4-6, 2-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Anna Lytneva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-2, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 1e ronde | vs. Meisha Kendall-Woseley | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, Anouck Vrancken Peeters - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roua Limem | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 4-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gwalior - Hard | ||||
30.12.22 Kwartfinale | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |