WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sofia Nami Samavati | Anastassia Pantelic | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
02.06.98, 25 Jaar
02.06.98, 25 Jaar
Sofia Nami Samavati vs. Anastassia Pantelic - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sofia Nami Samavati | Anastassia Pantelic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Sofia Nami Samavati form & Anastassia Pantelic form
Sofia Nami Samavati - laatste wedstrijden
W25 Loughborough - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-4, - Sofia Nami Samavati - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Katie Boulter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
17.09.22 Halve finale | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
10.09.22 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.22 Kwartfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
13.08.22 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
26.06.22 Finale | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.22 Halve finale | vs. Mona Barthel | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
18.06.22 Halve finale | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.22 Kwartfinale | vs. Julie Gervais | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.22 2e ronde | vs. Marine Partaud | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varberg - Clay | ||||
15.05.22 Finale | vs. Malene Helgo | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Anastassia Pantelic - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Tsatsa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeina Shaaban | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Fawzy | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nour Hassan Moustafa | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Kudelova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Antoniou | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
03.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Saki Nakayama | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
27.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Ortisei - I. hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Dukic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trieste - Clay | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Ragona | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
21.08.17 Kwalif. | vs. Jovana Peric (SRB) | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tarvisio - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Pokorna | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Koberlingova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Teodora Mitrovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tucepi - Clay | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
06.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sozopol - Hard | ||||
03.10.16 Kwalif. | vs. Mihaela Kaftanova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |