WEDSTRIJD
22.10.19 | 1e ronde | Sofia Nami Samavati | Sinja Kraus | 6-1, 6-2 | W15 Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Sofia Nami Samavati | Sinja Kraus | |
1e Service % | 24/48 (50%) | 29/45 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 12/29 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/24 (58%) | 7/16 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 16/48 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Nami Samavati | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Sofia Nami Samavati | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0 | ||
Sofia Nami Samavati | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Sinja Kraus | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Sofia Nami Samavati | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sinja Kraus | |
0-0 | ||
Sofia Nami Samavati | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sinja Kraus | |
0-0 | ||
Sofia Nami Samavati | 3-1 | |
4-1 | Sinja Kraus | |
Sofia Nami Samavati | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofia Nami Samavati vs. Sinja Kraus - onderlinge wedstrijden
22.10.19 | 1e ronde | Sofia Nami Samavati | Sinja Kraus | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Stockholm | I. hard |
Sofia Nami Samavati form & Sinja Kraus form
Sofia Nami Samavati - laatste wedstrijden
W25 Loughborough - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-4, - Sofia Nami Samavati - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Katie Boulter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
17.09.22 Halve finale | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
10.09.22 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.22 Kwartfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
13.08.22 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
26.06.22 Finale | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.22 Halve finale | vs. Mona Barthel | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
18.06.22 Halve finale | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.22 Kwartfinale | vs. Julie Gervais | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.22 2e ronde | vs. Marine Partaud | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varberg - Clay | ||||
15.05.22 Finale | vs. Malene Helgo | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Sinja Kraus - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail |