WEDSTRIJD
24.07.19 | 1e ronde | Sofia Rocchetti | Giulia Carbonaro | 3-6, 6-3, 6-1 | W15 Schio | Clay |
STATISTIEKEN
Sofia Rocchetti | Giulia Carbonaro | |
1e Service % | 39/68 (57%) | 28/71 (39%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/39 (62%) | 16/28 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/29 (34%) | 11/43 (26%) |
Benutte Breakpoints | 9/13 (69%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/71 (62%) | 34/68 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/139 (56%) | 61/139 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofia Rocchetti vs. Giulia Carbonaro - onderlinge wedstrijden
19.04.22 | Kwalif. | Giulia Carbonaro | Sofia Rocchetti | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
24.07.19 | 1e ronde | Sofia Rocchetti | Giulia Carbonaro | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Schio | Clay |
Sofia Rocchetti form & Giulia Carbonaro form
Sofia Rocchetti - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Paoletti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Sarah Tatu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Nika Radisic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Miriana Tona | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Tiffany William | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 2-0, Maria Jose Portillo Ramirez - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ana Candiotto | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Lazarenko | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
02.09.23 Finale | vs. Iva Primorac | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Halve finale | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Giulia Carbonaro - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Irina Balus | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lucie Urbanova | 7-61, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Bianca Bulat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Federica Urgesi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Toma | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marta Mariani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Jana Bojovic | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Anamaria Federica Oana | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Denise Valente | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Alisa Baranovska | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalija Senic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Sandy Marti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Marine Szostak | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |