WEDSTRIJD
03.03.20 | Kwalif. | Sofia Sewing | Charlotte Chavatipon | 6-3, 6-4 | W25 Las | Hard |
STATISTIEKEN
Sofia Sewing | Charlotte Chavatipon | |
1e Service % | 50/63 (79%) | 34/51 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/50 (72%) | 24/34 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 2/2 (100%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/51 (37%) | 19/63 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/114 (55%) | 51/114 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Charlotte Chavatipon | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Sofia Sewing | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Charlotte Chavatipon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sofia Sewing | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Charlotte Chavatipon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sofia Sewing | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Charlotte Chavatipon | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Sofia Sewing | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Charlotte Chavatipon | |
0-0 | ||
Sofia Sewing | 0-1 | |
1-1 | Charlotte Chavatipon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Sofia Sewing | 1-2 | |
0-0, 15-15 | ||
2-2 | Charlotte Chavatipon | |
0-0 | ||
Sofia Sewing | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-3 | Charlotte Chavatipon | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Sofia Sewing | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-4 | Charlotte Chavatipon | |
0-0 | ||
Sofia Sewing | 5-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofia Sewing vs. Charlotte Chavatipon - onderlinge wedstrijden
03.03.20 | Kwalif. | Sofia Sewing | Charlotte Chavatipon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Las | Hard |
Sofia Sewing form & Charlotte Chavatipon form
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Charlotte Chavatipon - laatste wedstrijden
W35 Arcadia - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Victoria Hu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Kate Fakih | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Tori Kinard | 6-74, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Malm | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Kayla Day | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.22 Kwalif. | vs. Chelsea Fontenel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
27.09.22 Kwalif. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Mira Antonitsch | 2-6, - Charlotte Chavatipon - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.22 Kwalif. | vs. Demi Tran | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Zyryanova | 6-3, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Emma Lella | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
27.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kozyreva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Taylor Ng | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Victoria Duval | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Piper Charney | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Jessica Failla | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Feidi Abreu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |