WEDSTRIJD
15.01.20 | 1e ronde | Sofia Sewing | Dylan Cline | 6-3, 6-3 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Sofia Sewing | Dylan Cline | |
1e Service % | 40/61 (66%) | 36/59 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/40 (68%) | 19/36 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 10/23 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/59 (51%) | 23/61 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/120 (57%) | 52/120 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dylan Cline | |
0-0 | ||
Sofia Sewing | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Dylan Cline | |
0-0 | ||
Sofia Sewing | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-1 | Dylan Cline | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Dylan Cline | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Sofia Sewing | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dylan Cline | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofia Sewing | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Dylan Cline | |
0-0 | ||
Sofia Sewing | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Dylan Cline | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Sofia Sewing | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Dylan Cline | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Sewing | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Dylan Cline | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
29.10.02, 21 Jaar
29.10.02, 21 Jaar
Sofia Sewing vs. Dylan Cline - onderlinge wedstrijden
15.01.20 | 1e ronde | Sofia Sewing | Dylan Cline | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Sofia Sewing form & Dylan Cline form
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Dylan Cline - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shria Atturu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Huntsville - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dj Bennett | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Capucine Jauffret | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Spring - Hard | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Dutta | 0-1, - Dylan Cline - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Ewing | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Indianna Spink | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Hibah Shaikh | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Daianne Hayashida | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bryn Johnson | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
17.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Sara Seivane Torres | 7-5, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rushri Wijesundera | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gonzales | - Dylan Cline - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Liz Pinson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Anaelle Leclercq | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Molnar | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Maja Radenkovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Leela Cline | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kiana Thompson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.11.19 Kwalif. | vs. Maya Pitts | 0-6, - Dylan Cline - scratch | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Patience Monroe | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Noelly Longi Nsimba | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Austin - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Malaika Rapolu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Waco - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Brittany Collens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |