INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofia Sewing vs. Emily Fanning - onderlinge wedstrijden
27.06.20 | 1e ronde | Sofia Sewing | Emily Fanning | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Sofia Sewing form & Emily Fanning form
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Emily Fanning - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
13.08.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 2-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 1-6, 2-5 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 7-5, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Jovana Jovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.06.20 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-5 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Seone Mendez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail |