WEDSTRIJD
29.11.17 | 2e ronde | Sofia Sewing | Juliana Valero | 6-4, 6-2 | Manta | Hard |
STATISTIEKEN
Sofia Sewing | Juliana Valero | |
1e Service % | 42/54 (78%) | 33/58 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/42 (69%) | 18/33 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 11/25 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/58 (50%) | 17/54 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Colombia
27.01.98, 26 Jaar
27.01.98, 26 Jaar
Sofia Sewing vs. Juliana Valero - onderlinge wedstrijden
29.11.17 | 2e ronde | Sofia Sewing | Juliana Valero | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Manta | Hard |
Sofia Sewing form & Juliana Valero form
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Juliana Valero - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Adriana Reami | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Emma Lene | 2-2, Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
Guayaquil - Clay | ||||
16.08.18 Kwartfinale | vs. Anais Kikuchi | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.18 2e ronde | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 5-7, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.18 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guayaquil - Clay | ||||
09.08.18 Kwartfinale | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.18 2e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.18 1e ronde | vs. Manuela Gomez Estrada | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Pelham - Clay | ||||
10.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexa Ryngler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Marsh | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sao Jose - Clay | ||||
12.03.18 Kwalif. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fink Wayerbacher | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Namie Isago | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas - Clay | ||||
05.03.18 Kwalif. | vs. Daniela Macarena Lopez | 7-5, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Abrile | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Furlaneto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
26.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - Clay | ||||
10.02.18 Rubber 1 | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
28.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Ilowska | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.01.18 2e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.18 1e ronde | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.18 Kwalif. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil - Clay | ||||
05.12.17 1e ronde | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.12.17 Kwalif. | vs. Tania Lea Aizenman Sanchez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Manta - Hard | ||||
29.11.17 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.17 1e ronde | vs. Yamile Fors-Guerra | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |