Georgia
17.10.98, 25 Jaar
17.10.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
19.10.91, 32 Jaar
19.10.91, 32 Jaar
Anna Kadagidze vs. Sofia Vaynberg - onderlinge wedstrijden
29.06.15 | Kwalif. | Sofia Vaynberg | Anna Kadagidze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Telavi | Clay |
Anna Kadagidze form & Sofia Vaynberg form
Anna Kadagidze - laatste wedstrijden
W15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kuprina | 2-6, 2-3, - Anna Kadagidze - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luna Meers | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
25.07.18 1e ronde | vs. Zani Barnard | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tbilisi - Hard | ||||
29.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sadafmoh Tolibova | 0-6, 0-3, - Anna Kadagidze - scratch | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
11.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tatia Mikadze | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
05.10.16 1e ronde | vs. Victoria Ariadna Beccio | 1-6, 1-4, - Anna Kadagidze - scratch | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
29.06.15 Kwalif. | vs. Sofia Vaynberg | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
22.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Regina Husak | - | wedstrijd detail | |
Adana - Hard | ||||
01.06.15 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
20.10.14 Kwalif. | vs. Vishesh Vishnu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
13.10.14 1e ronde | vs. Anastasia Zhovtiuk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
06.10.14 1e ronde | vs. Chinenye Izuogu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
11.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Liudmila Gazzaeva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Chaoyi Chen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
28.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Pichkhadze | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Konya - Hard | ||||
23.06.14 1e ronde | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Adana - Clay | ||||
09.06.14 Kwalif. | vs. Ekaterina Tsiklauri | 0-6, 0-4, - Anna Kadagidze - scratch | wedstrijd detail | |
Adana - Hard | ||||
02.06.14 1e ronde | vs. Agne Cepelyte | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
05.05.14 Kwalif. | vs. Ida Alfredsson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
28.04.14 1e ronde | vs. Pia Konig | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.04.14 Kwalif. | vs. Teodora Radosavljevic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
21.04.14 Kwalif. | vs. Milica Sljukic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.11.13 1e ronde | vs. Alisa Martinov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
04.11.13 1e ronde | vs. Anastasiya Shestakova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
23.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Jikia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
16.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Izmir - Hard | ||||
15.07.13 1e ronde | vs. Huliya Esen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Adana - Hard | ||||
27.05.13 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Sofia Vaynberg - laatste wedstrijden
W25 Almaty - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |