USA
09.09.95, 28 Jaar
09.09.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
19.10.91, 32 Jaar
19.10.91, 32 Jaar
Nini Guensler vs. Sofia Vaynberg - onderlinge wedstrijden
29.06.15 | 1e ronde van de kwal. | Sofia Vaynberg | Nini Guensler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Telavi | Clay |
Nini Guensler form & Sofia Vaynberg form
Nini Guensler - laatste wedstrijden
Telavi - Clay | ||||
12.07.17 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.17 Kwalif. | vs. Darya Gaifullina | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
05.06.17 Kwalif. | vs. Lizaveta Artsiomenka | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Gerasimova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Tarlouskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
28.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kaltenkirchen - Clay | ||||
20.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Bernadette Dornieden | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.06.16 Kwalif. | vs. Linn Timmermann | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
13.07.15 Kwalif. | vs. Camilla Priuli | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.07.15 2e ronde | vs. Oleksandra Piskun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.15 1e ronde | vs. Mariam Bayatyan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
06.07.15 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
29.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sofia Vaynberg - laatste wedstrijden
W25 Almaty - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |