WEDSTRIJD
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sofiya Chursina | Liisa Vehvilainen | 0-6, 7-5, 10-7 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Sofiya Chursina | Liisa Vehvilainen | |
1e Service % | 39/60 (65%) | 58/72 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/39 (44%) | 34/58 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 2/14 (14%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 7/11 (64%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/72 (50%) | 33/60 (55%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/132 (48%) | 69/132 (52%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sofiya Chursina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sofiya Chursina | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sofiya Chursina | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofiya Chursina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofiya Chursina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sofiya Chursina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofiya Chursina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofiya Chursina | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-5 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofiya Chursina | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Kazakhstan
20.07.01, 22 Jaar
20.07.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Finland
29.04.01, 22 Jaar
29.04.01, 22 Jaar
Sofiya Chursina vs. Liisa Vehvilainen - onderlinge wedstrijden
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sofiya Chursina | Liisa Vehvilainen | 0-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Sofiya Chursina form & Liisa Vehvilainen form
Sofiya Chursina - laatste wedstrijden
W60 Nur - Hard | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
22.02.22 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Versace Gatti | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Greiner | 5-7, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Alina Silich | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dilnaz Mashabayeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Alina Silich | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.21 Kwalif. | vs. Diyora Alzhanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 7-5, 6-75, 10-6 | wedstrijd detail |
Liisa Vehvilainen - laatste wedstrijden
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | wedstrijd detail |