WEDSTRIJD
05.06.19 | 1e ronde | Sofya Lansere | Arina Folts | 6-2, 6-2 | W25 Fergana | Hard |
STATISTIEKEN
Sofya Lansere | Arina Folts | |
1e Service % | 27/59 (46%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/27 (56%) | 15/29 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/32 (56%) | 4/19 (21%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/48 (60%) | 26/59 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arina Folts | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Arina Folts | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofya Lansere | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Arina Folts | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Arina Folts | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sofya Lansere | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Arina Folts | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sofya Lansere | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Arina Folts | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Arina Folts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Arina Folts | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofya Lansere | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofya Lansere vs. Arina Folts - onderlinge wedstrijden
05.06.19 | 1e ronde | Sofya Lansere | Arina Folts | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Fergana | Hard |
Sofya Lansere form & Arina Folts form
Sofya Lansere - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Arina Folts - laatste wedstrijden
W25 Fergana - Hard | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 Kwalif. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
19.06.18 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-3, 3-6, - Arina Folts - scratch | wedstrijd detail | |
Namangan - Hard | ||||
04.06.18 1e ronde | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
28.05.18 1e ronde | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
08.08.17 1e ronde | vs. Nevena Georgieva | 1-5, - Arina Folts - scratch | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
02.08.17 1e ronde | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
21.06.17 1e ronde | vs. Natasha Palha | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Namangan - Hard | ||||
06.06.17 1e ronde | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
31.05.17 2e ronde | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.17 1e ronde | vs. Alena Tarasova | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
16.05.17 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
09.05.17 1e ronde | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Karshi - Hard | ||||
24.04.17 1e ronde | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.17 Kwalif. | vs. Alexandra Walters | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Shleyn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
20.04.17 Kwartfinale | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.04.17 2e ronde | vs. Olga Puchkova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.17 1e ronde | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
12.04.17 2e ronde | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.04.17 1e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
21.03.17 1e ronde | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
14.03.17 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
07.03.17 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |