WEDSTRIJD
21.06.18 | 2e ronde | Sofya Lansere | Ksenia Palkina | 6-1, 6-2 | Fergana | Hard |
STATISTIEKEN
Sofya Lansere | Ksenia Palkina | |
1e Service % | 24/42 (57%) | 28/46 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 16/28 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/18 (72%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/46 (57%) | 11/42 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 | Ksenia Palkina | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-1 | Ksenia Palkina | |
3-2 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-2 | Ksenia Palkina | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-2 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofya Lansere vs. Ksenia Palkina - onderlinge wedstrijden
21.06.18 | 2e ronde | Sofya Lansere | Ksenia Palkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Fergana | Hard |
Sofya Lansere form & Ksenia Palkina form
Sofya Lansere - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ksenia Palkina - laatste wedstrijden
W25 Clermont - I. hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 St. - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
25.04.19 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.19 2e ronde | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail |