WEDSTRIJD
11.03.19 | 1e ronde | Sofya Zhuk | Alize Cornet | 6-3, 6-0 | Guadalajara | Hard |
STATISTIEKEN
Sofya Zhuk | Alize Cornet | |
1e Service % | 27/41 (66%) | 32/55 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 15/32 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/55 (58%) | 14/41 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sofya Zhuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Zhuk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofya Zhuk | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Zhuk | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sofya Zhuk | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Zhuk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofya Zhuk | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofya Zhuk | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sofya Zhuk vs. Alize Cornet - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | 1e ronde | Sofya Zhuk | Alize Cornet | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Guadalajara | Hard |
08.03.18 | 1e ronde | Sofya Zhuk | Alize Cornet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Indian Wells | Hard |
Sofya Zhuk form & Alize Cornet form
Sofya Zhuk - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 6-72, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
15.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Pliskova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.19 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.19 Kwalif. | vs. Greetje Minnen | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arantxa Rus | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
17.05.19 Kwartfinale | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Marie Benoit | 6-4, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Usue Maitane Arconada | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
19.04.19 Kwartfinale | vs. Lauren Davis | 0-3, - Sofya Zhuk - scratch | wedstrijd detail | |
18.04.19 2e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 7-66, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Madison Brengle | 6-74, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
06.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
30.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kichenok | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
13.03.19 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
24.02.19 Kwalif. | vs. Varvara Flink | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Reka-Luca Jani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Newport Beach - Hard | ||||
23.01.19 2e ronde | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.19 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Mchale | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
28.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Houston - Hard | ||||
17.11.18 Halve finale | vs. Lauren Davis | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.18 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.18 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 4-2, Dalma Galfi - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.18 1e ronde | vs. Grace Min | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Giuliana Olmos | 7-64, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Macon - Hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
14.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Alize Cornet - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Harmony Tan | - Alize Cornet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |