WEDSTRIJD
03.03.20 | 1e ronde | Sohyun Park | Ramona Mataruga | 7-5, 6-0 | W25 Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Sohyun Park | Ramona Mataruga | |
1e Service % | 43/73 (59%) | 40/59 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/43 (65%) | 17/40 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/30 (47%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/59 (56%) | 31/73 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sohyun Park | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Ramona Mataruga | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Sohyun Park | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Ramona Mataruga | |
0-0, 30-0 | ||
Sohyun Park | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Ramona Mataruga | |
0-0, 30-0 | ||
Sohyun Park | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ramona Mataruga | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Sohyun Park | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Ramona Mataruga | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sohyun Park | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-5 | Ramona Mataruga | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Sohyun Park | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ramona Mataruga | |
0-0 | ||
Sohyun Park | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-0 | Ramona Mataruga | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sohyun Park | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ramona Mataruga | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
27.01.96, 28 Jaar
27.01.96, 28 Jaar
Sohyun Park vs. Ramona Mataruga - onderlinge wedstrijden
03.03.20 | 1e ronde | Sohyun Park | Ramona Mataruga | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Mildura | Grass |
Sohyun Park form & Ramona Mataruga form
Sohyun Park - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Madhurima Sawant | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Aoi Ito | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
11.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 1-4, - Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 6-3, 5-1, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Daria Kudashova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-1, - Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.23 Halve finale | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 Kwartfinale | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | Tamira Paszek - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Ramona Mataruga - laatste wedstrijden
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Sohyun Park | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1e ronde | vs. Steffi Carruthers | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Shatoo Mohamad | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Shatoo Mohamad | Shatoo Mohamad - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Misa Malkin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
17.08.19 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.19 Kwartfinale | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Asuka Kawai | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.06.19 Halve finale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.19 Kwartfinale | vs. Alyssa Tobita | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Darya Lebesheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Agata Bachanek | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vasileiadi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kimmy A. Guerin | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Diana Bakuta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |