WEDSTRIJD
05.12.19 | 1e ronde | Sohyun Park | Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-1 | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
Sohyun Park | Ya-Hsuan Lee | |
1e Service % | 34/52 (65%) | 48/60 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/34 (62%) | 26/48 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 0/12 (0%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/60 (57%) | 23/52 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/112 (56%) | 49/112 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sohyun Park vs. Ya-Hsuan Lee - onderlinge wedstrijden
05.12.19 | 1e ronde | Sohyun Park | Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
30.07.19 | 1e ronde | Sohyun Park | Ya-Hsuan Lee | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Taipei | Hard |
Sohyun Park form & Ya-Hsuan Lee form
Sohyun Park - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Madhurima Sawant | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Aoi Ito | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
11.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 1-4, - Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 6-3, 5-1, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Daria Kudashova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-1, - Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.23 Halve finale | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 Kwartfinale | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | Tamira Paszek - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Ya-Hsuan Lee - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail |