WEDSTRIJD
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | W15 Yeongwol | Hard |
STATISTIEKEN
Republic of Korea
02.06.94, 29 Jaar
02.06.94, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
11.12.00, 23 Jaar
11.12.00, 23 Jaar
Dabin Oh vs. Ryeong Gyeong Park - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Yeongwol | Hard |
Dabin Oh form & Ryeong Gyeong Park form
Dabin Oh - laatste wedstrijden
W25 Incheon - Hard | ||||
06.06.22 Kwalif. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.18 Kwalif. | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gyeongsan - Hard | ||||
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Ryeong Gyeong Park - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Se-Yeon Yang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dainhee Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yujin Ahn | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Haram Kim | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kahyeon Han | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Youna Kim | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sumin Kim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Na Hyun Kang | 2-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hyojin Kong | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dabin Oh | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 3-6, 7-63, 12-10 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
28.08.18 Kwalif. | vs. Hyejin Lee | - Ryeong Gyeong Park - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
27.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
21.08.18 Kwalif. | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gyeongsan - Hard | ||||
13.06.18 1e ronde | vs. Chang Liu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Changwon - Hard | ||||
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sang Hee Park | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Incheon - Hard | ||||
13.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sang Hee Park | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Hyejin Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hoyeon Nor | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Sangju - Hard | ||||
29.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Sunae Ji | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. En Su Youn | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Seon Young Um | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |