Republic of Korea
02.06.94, 29 Jaar
02.06.94, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
23.01.02, 22 Jaar
23.01.02, 22 Jaar
Dabin Oh vs. Sumin Kim - onderlinge wedstrijden
04.09.17 | 2e ronde van de kwal. | Dabin Oh | Sumin Kim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Yeongwol | Hard |
Dabin Oh form & Sumin Kim form
Dabin Oh - laatste wedstrijden
W25 Incheon - Hard | ||||
06.06.22 Kwalif. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.18 Kwalif. | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gyeongsan - Hard | ||||
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sumin Kim - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Bi Lee | 6-1, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ha Yeong Ryu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Anna Lytneva | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zijun Jiang | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Shan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Gio Jang | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sebin Eom | 6-4, 6-78, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Dami Lee | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Heewon Kil | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ryeong Gyeong Park | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Heerae Im | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Dayeon Back | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Pavlou | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 7-63, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Zongyu Li | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.21 Kwalif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Anam | 6-0, 4-0, Maria Anam - scratch | wedstrijd detail |