WEDSTRIJD
18.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Sophia Intert | Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
23.06.98, 25 Jaar
23.06.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
23.10.97, 26 Jaar
18693 $
23.10.97, 26 Jaar
18693 $
Sophia Intert vs. Elina Nepliy - onderlinge wedstrijden
18.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Sophia Intert | Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Sophia Intert form & Elina Nepliy form
Sophia Intert - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Nepomuceno | 1-1, - Sophia Intert - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Polina Gubina | 1-2, - Sophia Intert - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Demi Tran | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Wolff | 1-4, - Sophia Intert - scratch | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-1, - Sophia Intert - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 Kwalif. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Emily Morton | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Schwarcova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Anna Ureke | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.10.19 Kwalif. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aminata Sall | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail |
Elina Nepliy - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |