WEDSTRIJD
24.09.19 | 1e ronde | Sowjanya Bavisetti | Honoka Kobayashi | 6-0, 7-65 | W15 Anning | Clay |
STATISTIEKEN
Sowjanya Bavisetti | Honoka Kobayashi | |
1e Service % | 34/59 (58%) | 59/85 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/34 (65%) | 25/59 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 6/18 (33%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/85 (56%) | 25/59 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/144 (57%) | 62/144 (43%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0 | ||
Sowjanya Bavisetti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Sowjanya Bavisetti | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sowjanya Bavisetti | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0 | ||
Sowjanya Bavisetti | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sowjanya Bavisetti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
2-2 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Sowjanya Bavisetti | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sowjanya Bavisetti | 3-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sowjanya Bavisetti | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Sowjanya Bavisetti | 6-5 | |
0-0, 0-15 | ||
6-6 | Honoka Kobayashi | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sowjanya Bavisetti vs. Honoka Kobayashi - onderlinge wedstrijden
24.09.19 | 1e ronde | Sowjanya Bavisetti | Honoka Kobayashi | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Anning | Clay |
Sowjanya Bavisetti form & Honoka Kobayashi form
Sowjanya Bavisetti - laatste wedstrijden
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Anjali Rathi | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diva Bhatia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saily Prashantkumar Thakkar | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Taylah Preston | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Layne Sleeth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lella | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Zeel Desai | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 1-6, 6-4, 0-4, - Sowjanya Bavisetti - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
15.12.22 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - scratch | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 1-3, - Sowjanya Bavisetti - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Honoka Kobayashi - laatste wedstrijden
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sedysheva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nainika Reddy Bendram | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nanaka Sato | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-3, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Anri Nagata | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Aely Arai | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Azuna Ichioka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
24.05.23 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 4-6, 7-62, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |