WEDSTRIJD
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Stefana Lazar | Sonia Cassani | 7-5, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
11.02.02, 22 Jaar
11.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
04.01.02, 22 Jaar
04.01.02, 22 Jaar
Stefana Lazar vs. Sonia Cassani - onderlinge wedstrijden
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Stefana Lazar | Sonia Cassani | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Stefana Lazar form & Sonia Cassani form
Stefana Lazar - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail |
Sonia Cassani - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Klara Veldman | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Klein | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Alice Soulie | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-0, 11-9 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Nakath | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 7-61, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Ferrer Perez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Conde | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Gala Arangio | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-2, Julia Ronney - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Covi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Morreale | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | Yara Alhogbani - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karina Jumazhanova | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Bargaoui | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Camila Rojas | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |