WEDSTRIJD
12.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Stefania Rogozinska Dzik | Perla Nieuwboer | 7-63, 6-2 | W15 Oldenzaal | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.01.00, 24 Jaar
06.01.00, 24 Jaar
Stefania Rogozinska Dzik vs. Perla Nieuwboer - onderlinge wedstrijden
12.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Stefania Rogozinska Dzik | Perla Nieuwboer | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Oldenzaal | Clay |
Stefania Rogozinska Dzik form & Perla Nieuwboer form
Stefania Rogozinska Dzik - laatste wedstrijden
W35 Arcadia - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Carolyn Campana | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Layne Sleeth | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tyra Caterina Grant | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Oliwia Orlinska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeryia Darashuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 0-2, - Stefania Rogozinska Dzik - scratch | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Halve finale | vs. Daria Frayman | - | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Valeryia Darashuk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Rancho - Hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bydgoszcz - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Ania Hertel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
04.08.22 3e ronde | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-77, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail |
Perla Nieuwboer - laatste wedstrijden
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 Kwalif. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |